AKTUALITY

Farský ples:

VSTUPENKY vypredané

Ak máte záujem prispieť cenou do tomboly, prineste ju prosím na faru. ĎAKUJEME :-)

Farský výlet: 

Vianočná akadémia "FANFÁRY PRE JEŽIŠKA" - video

Počas adventu sa deti z našej farnosti pod vedením p. farára pripravovali na vianočnú akadémiu na sviatok Božieho Narodenia. Plná sála rodičov, priateľov a známych sa mohla potešiť príjemnej scénke o anjelikoch, no nebudeme prezrádzať viac... 

Tí, čo nemohli prísť, si to môžu pozrieť sami na videu:

↓   Uskutočnené udalosti   

Sv. omša na štadióne SPARTAK TRNAVA

7. apríla 2018 sa náš pán farár s deťmi zúčastnil futbalového zápasu mužstiev SPARTAK Trnava a SLOVAN Bratislava. Zápasu predchádzala sv. omša v kaplnke na štadióne Antona Malatinského - City Arena s niekoľkými prekvapeniami. Stretli sa aj s PR manažérom FC Spartak Trnava Marekom Ondrejkom i hráčmi futbalového klubu. Domov sa vrátili plný zážitkov a odozvy na tento "super" deň vnímame dodnes :-)

Duchovná obnova DOSPELÝCH

20. - 22. apríla sa uskutočnila duchovná obnova pre dospelých vo Varíne. Popri prednáškach a sv. omšiach si každý mohol nájsť čas na samotu, ticho a modlitbu, čo v dnešnej uponáhľanej dobe niektorí ťažko hľadajú u seba doma. 

NEDEĽA BOŽIEHO MILOSRDENSTVA

8. mája farníci s pánom farárom a hudobníkmi z Kysúc pripravili pekný program adorácie vo farskom kostole za sprievodu modlitieb a spevov piesní Taizé. 

Ďakujeme všetkým za účasť!

Farské kino

18. marca sme si spoločne pozreli film "Na vrchol" (z angl. Climb)

11. 03. 2018 - Krížová cesta cez obec v Počarovej

21. 01. 2018 - Popoludnie snehuliakov a guľovačky

Dnes sme za účasti p. farára, detí i rodičov využili chvíľu nedeľného popoludnia na kreatívne vytváranie snehuliakov, snežných výtvorov a nesmela chýbať ani zimná guľovačka. Niektorí skončili aj v snehu :-) 

25. 12. - KOLEDOVANIE Dobrá novina

Na Božie Narodenie sme sa spoločne s deťmi vybrali po koľade. Pod hlavičkou Dobrej noviny sme zbierali milodary na pomoc chudobným deťom v Afrike. Ďakujeme!

Farské kino

17. decembra sme si spoločne pozreli film Chatrč. 

17. december - Spevácky koncert FSk Limbora Prečín

V tento deň sme mali po slávení III. sv. omše vo farskom kostole koncert FSk Limbora Prečín, ktorí nám svojím spevom priblížili Advent a blížiaci sa čas Vianoc.

6. december - Spomienka na sv. Mikuláša, biskupa:

V tento deň sme s deťmi čo to pospievali na detskej omši, a čo sa nestalo, prišiel aj skutočný Mikuláš. Všetkým deťom rozdal sladké dobroty, to pretože ako sami tvrdili, všetci poslúchali :-). Omšu sme zakončili predsavzatím, že ak si obdarený, mal by si sa vedieť aj podeliť. A tak nikto neodišiel s prázdnou :-).

2. december - FARSKÝ VÝLET - KRAKOV:

V skorých ranných hodinách sme sa vybrali na náš tohtoročný farský výlet do Krakowa. Prvou zastávkou bola bazilika Sanktuária Božieho Milosrdenstva, kde sme mali s našim pánom farárom sv. omšu. Navštívili sme aj kaplnku sestry Faustíny a pozreli si zblízka nielen jej relikvie, ale aj obraz Božieho Milosrdenstva. Nasledovala prehliadka mesta Krakow, jeho chrámov a pamiatok no a naše oči potešili aj miestne predvianočné trhy plné dobrôt a vianočných dekorácii. Veríme, že o rok sa spoločne vyberieme zase na nejaké zaujímavé pútnické miesto.

29. 10. - Deň rodiny

21. 10. - Farský detský výlet na Trenčiansky hrad

10. 09. - FARSKÉ HODY

Farské hody prebehli tento rok po dlhšom čase v naozaj veľkom štýle. 

A čo všetko sme absolvovali nájdete na plagátiku nižšie :-)